Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező-e az eredetiség...

Kötelező-e az eredetiség vizsgálat, ha használt autót szeretnék venni, mert már mindenfélét olvastam és nem tudom mi van?

Figyelt kérdés
"Szerintem", "talán", "lehetséges" és társai tartalmú válaszokkal kíméljetek légyszi, csak annyit, hogy Kötelező, Nem Kötelező! Köszi, üdv
2013. aug. 7. 04:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
KÖTELEZŐ!
2013. aug. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kötelező bizony sajnos. Kell a pénz a köcsög politikusbűnözőknek.
2013. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kötelező.
2013. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bakker...Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 7. 06:46
 5/11 Józsi21 ***** válasza:

Kötelező,de próbálj úgy alkudni az eladóval,hogy az eredetiség vizsgálatot csináltassa meg ő.

Soha nem értettem miért a vevőt terheli ez a díjnak nevezett sarc!Én mint vevő bizonygassam hogy a jármű nem lopott?

2013. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#Józsi21:


Eredetileg nem is a vevő feladata lett volna megcsináltatni, de mivel csak 2 hónapig érvényes, és a piac pang, senki se merte előre megcsináltatni, aztán szép csendben átkerült a vevőkhöz! Aztán ha vesz valaki egy átütött számú roncsot, akkor mehet a sóhivatalba...

:(

2013. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ez sajnos ilyen, én se biztos, hogy megcsináltatnám, mert manapság nehéz egyik-napról a másikra elpasszolni a kocsit..de hát majd leaulkudjuk a vételárból :)
2013. aug. 7. 08:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a vevőt terheli, mert inkább ő vigye az általa kiválasztott eredetiség-vizsgálóhoz..akkor majdnem biztos, hogy nincs suskus, és talán nem derül ki semmi évek múlva..


ez a jó alvás titka.

2013. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, hogy az eladó csinálja meg, csak akkor annyival drágább lesz az autó.
2013. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Józsi21 ***** válasza:

Harkonnen!

Erre nem emlékszem.

Én már annó kb 12éve is vevőként kifizettem az e. v.-ot.

Most már okosabb vok!:)

2013. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!