Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van akkor ha nincs befizetv...

Mi van akkor ha nincs befizetve a biztosítás?

Figyelt kérdés
Van egy motor amin 11 éve nincs műszaki, de nem lett kivonva a forgalomból... Ienkor jár büntetés vagy valami ha esetleg le akarom műszakiztatni??

2013. aug. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor jár, ha műszaki nélkül és kötelező biztosítás nélkül közlekedsz vele és a rendőr megállít ellenőrizni ezeket. Egyéb esetben nem.
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát rendszámos motor.

Szerintem nem jól írja az első. Mert ha forgalomban van hivatalosan, akkor kell rá biztosítás is! Mert a rendszerben attól még benne van.

Műszakizni el tudod vinni (tréleren), de amikor kötelezőt kötsz, akkor megfizettetik a fedezetlenségi díjat.

2013. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha más biztosítónál kötök rá biztosítást esetleg? Vagy nemtudom h 11 év után még nyilván lehet e még tartva valahol.. És ha mégis kell fizetni az kb menyibe fájna?
2013. aug. 27. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 11 év után nincs az sehol már nyilvántartva (nem tudom, csak gondolom). Ha kötöd a biztosítást, akkor úgy kösd, hogy most vásároltad a motort, nincs előzmény. A fedezetlenségi díj ennyi idő után már több százezer lehet!
2013. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!