Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi az a "hivatásos gépjárművez...

Mi az a "hivatásos gépjárművezetői engedély" a B kategória jogsinál?

Figyelt kérdés
Olvastam egy söfőri munka hírdetést és ezt írták oda.

2013. szept. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne tuti biztos, de szerintem a taxi pl ide tartozik.
2013. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De akkor pld. egy kamionos is egy hivatásos vezető, de csak addig, ameddig dolgozik és utána, ha elbocsátják, akkor már nem az?

Mint egy taxisnál is, ha kidobják, akor már nem az?

Vagy egy idő után kapnak valami bizonylatot, hogy igen én vezető voltam itt és ott?

A xar érti ezt.:P

2013. szept. 25. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, ezt külön le kell tenni...
2013. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akinek 101 van a jogsijában, tehát 1. csoportú orvosi vizsgálata van, azt hivatásosnak mondják már. De ha van mellette egy Páv2-d, akkor már ténylegesen hivatásos.
2013. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó nem jól tudod!

101 es kód az úrvezető!

102 es a hívatásos plusz mellé a PÁV 1,2,3 kategória valamelyike!!!

A lényeg a 102 es !!! :)))

Busz, Taxi, Kamion, Teherautó, Trolibusz, 3500kg feletti haszongépjárművek stb..


Lehet egy A kategória is hivatásos PÁV 1 el 102 es órvosival amit a rendőrök használnak mondjuk nekik nem kell Páv! :)) :)

2013. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így néz ki egy megfelelő jogsi! :)

Ha nem dolgozom mint buszvezető mert mondjuk pályát modosítok akkor a jogsi attol úgyan úgy hivatásos marad eg.észen addig amig nem csináltatok egy 101 es orvosit de bojond lennék hisszen akkor a kategóriáimat is elvennék arra az idóra ugyan is C,D,E kategóriát csak 102 es orvosíval állítanak ki 101 esel ha meg van akkor sem állítják ki csak A+B kategóriát! :)


Kép:


[link]

2013. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Busz, Taxi, Kamion, Teherautó, Trolibusz, 3500kg feletti haszongépjárművek stb.. "

Tehát akkor B jogsinál 3500kg -ig nincs, illetve nem kell?

Furgonra értem 3,5 t-ig.

Mert akkor a furgon az nem hivatásos, mint a taxi meg ezek nem?

2013. szept. 27. 01:31
 8/9 anonim ***** válasza:

"utolsó nem jól tudod! "

de jól tudom, csak hülyeséget írtam, nem úgy járt a kezem, ahogy az agyammal akartam volna...

2013. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 09-27 00:31 válaszoló!


Szép jogsid van! Gratulálok. Én még csak a C-nél járok, de tervezem lerakni a CE-t is hozzá. Te egy sulinál raktad le az összeset?


Üdv.

2013. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!