Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ezekkel a papírokkal már...

Ezekkel a papírokkal már vezethetek?

Figyelt kérdés

Volt M kategóriás jogsim és ma voltam önkormányzatba bevinni a papírokat hogy kiállítsák a B jogsimat is.

Hogy ideiglenesen vezethessek az M jogsimmal adtak egy igazoló lapot hogy nekem van jogsim, ha esetleg elkapna a rendőr és tudjam igazolni. Ezen a lapon az áll hogy érvényes kategóriák: AM (ez ugye az m csak már uj neve van) és B. Most akkor ezzel AZ IGAZÓLÓLAPPAL VEZETHETEK MÁR AUTÓT IS VAGY MEG KELL VÁRJAM MÉG KIHOZZA A POSTÁS A JOGSIM? jajj bocsi capslock...



2013. okt. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Csak a plasztikkártyás jogsival vezethetsz autót!

Várd ki azt a néhány hetet!


Te voltál a 326492. kérdező ebben a témában! :-)

2013. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! :D
2013. okt. 30. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sikeresen vizsgáztál, tudnod kéne. Ha nem tudod, hogyan tehettél sikeres vizsgát?
2013. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linus1102 válasza:
Nos, akkor én meg azt mondom, hogy igenis vezethetsz!!! Azzal a papírral nem lehet vezetni, amit a vizsgabázison adtak! Ez egy hülye félreértés, amit egy idióta elkezdett terjeszteni, és ez maradt meg mindenkiben. Tény, hogy a rendőrök jobban szeretik a plasztik kártyát, de ugyanúgy le tudják kérdezni a bizonylatszám alapján a hitelességét, mint a kártyának. Ha mégis kekeckedne, nyugodtan kérd a feljelentést, az ügyészség vissza fogja dobni. ( Közlekedés rendészetnél dolgozom....)
2013. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom rég volt de az utolsó válaszolótól kérdezem hogy akkor az ocsmányirodába miért hívták fel ár külön a figyelmem hogy amit ők adtak papír azzal nem vezethetek?(ha jól értem a kérdező másmilyen papírt kapott) nekem ez első jogsi
2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!