Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A Postánál váltottam személygé...

A Postánál váltottam személygépjármű biztositást jol tetteme?

Figyelt kérdés
szeretném megkérdezni jo volt e mert az alianznál mikor bevitem a felmondot akor kicsit elmosolyodot és azt mondta sok szerencsét hozzájuk. véleményeket kérnék jol tettem e hogy oda mentem át és a postánál szerzödöttek véleményére is kiváncsi vagyok hogy mibe szoktak belekötni ha véletlen kárt okoznék válaszukat elöre is köszönöm
2009. nov. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi már évek óta a postánál vagyunk (PostaAutóŐr kötelező felelősségbiztosítás)...

Semmi bajunk nincs vele, elég sok szolgáltatást adnak viszonylag alacsony árért.


Mi is az Allianz-tól szerződtünk át a Postához évekkel ezelőtt, mert ott többszörös árért nem adtak több szolgáltatást, mint a postánál.


Jól tetted : minek fizetnél többszörös árat, úgysem kapsz az Allianz-nál többet, mint a Postánál!

2009. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ma küldtem el a felmondólevelet apostához 5 évig voltam náluk. Az aegon olcsóbb és itt van alakás és életbiztositásom is ezért váltottam. ha neked ez olcsóbb akkor megérte.
2009. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a Posta és az Aegon az olcsóbb. Mi is most váltunk a postára. Nem hallottam még rosszat róluk. Másrészt az eddigi biztosítódnál mosolyogjanak csak... Próbálnak ezzel is ijeszteni, maradásra bírni. Miért fizetnél ugyanazért a szolgáltatásért többszörös árat?
2009. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a Postánál vagyok.Nekem még nem volt balesetem így nem tudok véleményt írni de vannak ennél drágább és olcsóbb biztosítók.Én nem váltottam jó nekem ez.
2009. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyuktato válaszokat nekem a posta volt a legolcsobb és ezért szerzötem oda de irásaik alapján megérte az alliansznál pont duplája lene a kötelezömmégegyser köszönöm
2009. nov. 28. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal! Nem kell a Postabiztosítótól félni. Nem csak telefonon, de a postahelyek révén is elérhetőek.Jó a kárügyintézésük is. Az egyesületektől kell "félni".
2009. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!