Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az igaz, hogy színtévesztőként...

Az igaz, hogy színtévesztőként még abban az esetben sem lehet hivatásos jogsim, hogy mondjuk igényleg ilyen colorlite korrekciós lencsét?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából mi az igazság, nem csak itt nézegettem, több embert kérdeztem már ismerettségi körömben(körzeti orvost, volt oktatómat stb.), és valamelyik azt mondja, úgy megoldható lenne, másik meg, hogy nem. Idáig azt hallottam, hogy PÁV-on például babos könyvnél levetetik a szemüveget, és nem lehet használni...na de ha így van, akkor az ember pusztán az élete kényelmesebbé tétele miatt fizessen ki több10ezer Ft-ot egy korrekciós szemüvegre?(meg mondjuk az olyan szakmáknál jön jól, ahol tulajdonképpen nincs olyan szigorú orvosi alkalmassági, hogy tiltanák a használatát)
2014. máj. 13. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen világ ez, ha kényelmesebb életet akarsz akkor annak ára van. De ez mindenre vonatkozik.
2014. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, hát az árával tulajdonképpen nem lenne bajom, csak ha már ezzel lehet korrigálni a kizáró okokat, akkor miért van az, hogy kvázi tiltott egy alkalmasságin. esetleg annyiban merülhet ki ez, hogy elmegy az ember, fél év hordás után, megszokva, megcsinálja a C-D-E kategóriát esetleg, plusz PÁV2-t, sikeresen le is zajlik, majd ezután azt mondja, hogy kényelmetlen, és nem hordja a szemüveget, csak magánál tartja, de ahogy így olvastam, ha az ember megszokja, nyilván utána az a furcsa, hogy nélküle szokatlant lát.
2014. máj. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!