Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Számítsak a legrosszabbra? (a...

Számítsak a legrosszabbra? (a többi lent)

Figyelt kérdés

2 éves autóm hátulját eltrafálta egy figyelmetlen "hölgy". Ő főútra akart kanyarodni, amit "Elsőbbségadás kötelező" tábla védett, ezen a főúton jöttem hozzá képest jobb kézről és befordultam a mellékutcába, ahonnan a hölgy kiakart kanyarodni. Csak előbb indult el, mint ahogyan neki lehetett volna. A biztosítója Aegon, az enyém Allianz. A kék-sárga ki lett töltve, a balesetért a felelősséget vállalta és aláírta.


Ennek alapján telefonon (mivel elérhető közelben nincs irodájuk) bejelentettem az Aegonnál a káreseményt, kaptam egy aktaszámot, és egy ígéretet, hogy majd a kárszakértő fog engem keresni telefonon.


Kérdésem: valóban fog rövidesen jelentkezni a kárszakértő és megkapok tőle minden olyan szükséges papírt, amivel már a szervizben, ahol Allianz ügyintéző is van, elkezdhetik az autóm megjavítását?

És még: kárösszeget állapítanak meg, vagy majd a szerviz rendezi le a javítás bekerülési összegét az Aegonnal?

(én az utóbbit szeretném)



2014. aug. 25. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Legrosszabb? Mi lehet olyan embernek a legrosszabb, akinek új autóra telik? Nekem biztos más a legrosszabb, hisz 15 éves szarom van csak.
2014. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te szerencsétlen, és most itt folyattad ki a váladékod?
2014. aug. 25. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
és mi a legrosszabb?
2014. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Váladékom? bravo
2014. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül elírta az Aegon biztosító telefonos kárbejelentési ügyintézője a telefonszámom utolsó számait, pedig amit visszaolvasott, az jó volt. Így hiába vártam volna a kárszakértő jelentkezését, hogy felvegye a jegyzőkönyvet és lefotózza a sérülést.
2014. aug. 26. 10:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Beismerem, előítélettel álltam a kárrendezéshez. Le a kalappal az Aegon biztosító megbízott kárszakértői előtt is: tegnap kapta meg az aktát és észlelte a rossz telefonszámot. A központjukat közben kerestem, és megadták a számát. Ma délután megtekintette a kocsit, lefotózta, elkészítette a szükséges papírokat, amiket a márkaszerviz át is vett. Ezután már csak a javítás elkészültére kell várnom.
2014. aug. 26. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Te most blogot írsz?
2014. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!