Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autót de nem tudom...

Vettem egy autót de nem tudom átíratni sajnos ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Megírtuk az adás-vételit így 15 napom van, hogy át legyen íratva de sajnos közbejöttek a nem várt dolgok így nem tudom mostanában megoldani ilyenkor kivonják automatikusan ideiglenesen a forgalomból vagy elveszik a papírokat vagy mi lesz?

Az előző tulajnak lesz ebből bármi problémája?

Aki járt már így legyen szíves megírni, hogy ilyenkor mi a helyzet.

Ha esetleg továbbadom akkor az új vevő át tudja íratni saját nevére?



2014. szept. 11. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ėn pont igy voltam azt hiszem 30 nap halasztàst kėrhetsz .

Ha addig sem tudod atiratni akkor az auto okmanyat es a rendszam.t. kell leadnod es amikor atiratod akkor kapod vissza!! Tulsjnak semmi baja nem lesz ugyanis le jelentette hogy eladta az autot neked igy a felelöseg tėged terhel màr es nem az elozo tulajt....

2014. szept. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem!

Ha nem tudom átíratni akkor besétálok a rendszámmal és az okmányokkal aztán ha át lesz íratva akkor vissza tudom kérni őket?

Addig nem kell fizetni az autóra semmit igaz amíg le van adva a rendszám?

2014. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!