Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy 50 cm2 es motorom és...

Van egy 50 cm2 es motorom és megjött az éves biztositásom nem olyan sok 9000Ft de nincs pénzem! űHa elkap a rendőr mi lesz? Elvehetik a jogsim?

Figyelt kérdés
17/L
2010. jan. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A jogsit éppen nem veszik el, de feljelentenek, az meg sokkal-sokkal drágább lesz, mint 9k.
2010. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

addig míg ki nem fizeted addig ne járj vele mert ha elkapnak az sokba fog neked kerülni !A jogsit nem veszik el de sok lesz a büntetés.

Fizesd ki valahogy nem sok ez a 9000 ft és akkor legalább nem kell félned hogy elkapnak.

2010. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol függ hol használod. nekem 3 éve nincs biztositás a motoromon, csak városba hasnzálom, még nem állitottak meg
2010. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom melyik biztosítónál vagy de nekem is 50 köbös motorom van én a K&H biztosítónál vagyok és az éves díjam 2615 FT , szerintem válts olcsóbbra ;)
2010. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az éves az Union-nál 4035Ft, az a 9000 nemtúl jó.

Amúgy szerintem nemlehet 50 négyzetcentiméteres motor max 50cm3-as:D

2010. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vok:

Amúgy meg ne a saját nevedre írasd, mert minnél fiatalabb vagy, annál többet kell majd fizetned.

Vagy apukád vagy anyukád, esetleg nagypapád nevér írasd és akkor kevesebb lesz sokkal.

Az enyém is apa nevén van.

2010. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!