Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megbüntett a rendőr ha lejárt...

Megbüntett a rendőr ha lejárt a bíztosításom?

Figyelt kérdés
Április 1-jén lejárt, de nem tudtam befizetni viszont holnap muszáj elmennem az autóval, de mivel holnap ugye razzia lesz, nagyon félek hogy megbüntettnek. Mit csináljak? Még nem igazoltattak soha, mit kell ilyenkor mondani? Nagyon megköszönöm aki tud segíteni! 19/l
2010. ápr. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
30 nap türelmi időt ad minden biztosító, addig a rendőr sem büntet. Az előző befizetési csekk azért legyen nálad!
2010. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se tudtam kifizetni még a biztosítást majd talán tizedike környékén addig meg járok a lejárttal.Ja én is úgy hallottam hogy 1 hónap türelmi idő van utána már a rendőr is büntethet.
2010. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Rossz hírem van: nincs türelmi idő: Legfeljebb a rendőr elnéző.Közúti forgalomban csak érvényes kötelező biztosítással lehet részt venni. A rendőr szabálysértési feljelentést tesz, ha ez nincs meg.
2010. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi, nem fognak megbüntetni, a márc. 31-ig érvényes, befizetett csekk még valóban érvényes 30 napig. nem fognak megbüntetni, ez tuti!
2010. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én 1. negyedévi csekkemre az van nyomtatva:fed. ig:2010.04.30.ig.

A második negyedéves csekkem melletti levélben pedig az áll, hogy legkésőbb április 26.-ig fizessem be.

Akkor most kinek van igaza?

2010. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kötelezőnél csak akkor nincs türelmi idő, ha valamilyen felmondással megszűnik a szerződés ( évfordulós,díjnemfizetés,tulajdonosváltás,forgalomból kivonás...)
2010. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!