Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Genertel online CASCO átverés?

Genertel online CASCO átverés?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a véleménytekre.


Három héttel ezelőtt gondoltam, ismételten kötök Casco-t 9 éves VW Passatomra. Fél éve jöttem el a Generteltől, B06 Casco fokozattal.

Az ő saját oldalukon található kalkulátort használtam, 4075 Ft / hó összeg jött ki, szemléző itt volt, minden ok.

Rá egy hétre megérkezett a kötvény, benne pedig a feketeleves: 4500/ hó-ra emeleték a díjat, ugyanis B08-at írtam be B06 helyett és ejnye-bejnye. Na mondom, ez érdekes, így hát ismét kiszámoltam B06-tal, csodák-csodája, ismét 4075 jött ki.

Ezután felhívott egy hölgy tőlük és ő is kiszámolta, neki is ez jött ki, készségesen egy új szerződést kötött nekem telefonon keresztül.

Ma megkaptam a kötvényt, és ismét a 4500 Ft/hó összeg szerepel benne, ráadásul mellékelve 2 számla, az egyik 4075, a másik 851 Ft.


A kedves levelet már megírtam nekik.


Mit javasoltok?

Az a legviccesebb, hogy ezt a Groupama is eljátszott október elején, csak ők 800 Ft-ot emeletek, az én hibás kitöltésem miatt. Ezért mentem vissza a Genertelhez...


Ennyire balféknek néznek?

Mit tegyek így?


2014. nov. 12. 21:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzöm, mindent korrekten, hibamentesen töltöttem ki, 99,9%, hogy nem hibáztam a kitöltés során se a Genertelnél, se a Groupamánál.
2014. nov. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!