Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány csere kérdés?!...

Jogosítvány csere kérdés?! Szegeden kell-e időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Ha én nem tudom átvenni, családtag átveheti-e helyettem? Mennyi idő alatt készül el?Csak személyi,lakcím és a régi jogsi kell hozzá?
2015. márc. 12. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell időpontot kérni, csak lehet.

4000 Ft az új jogsi, 7200Ft az orvosi alkalmassági díja.

Szabályos meghatalmazás kell, hogy más átvehesse.

30 napon belül készül el.

Igen, ezek kellenek hozzá.

2015. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javítás: természetesen a felsorolt papírokon kívül az orvosi alkalmasságról szóló papírt is vinni kell.
2015. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak 30 vagyok és a jogsim még nem járt le, csak adatváltozás miatt cserélném. Akkor is kell orvosi vizsga?
2015. márc. 12. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell orvosi, de ha 1-2 éven belül lejár az orvosi is akkor érdemes lehet az érvényességet is hosszabbítani, hogy ne kelljen jövőre is ezzel szarakodni meg még egyszer a 4000 Ft-ot perkálni.
2015. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. márc. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!