Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Aki kontaktlencsével szeretne...

Aki kontaktlencsével szeretne vezetni annak a szemészeten is külön kell fizetnie?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most csinálom a jogsit, és eddig annyit tudtam hogy az orvosi igazolásért kell fizetni 7200 Ft-ot a háziorvosnak. Most viszont a háziorvosom azt mondta hogy ha kontaktlencsével szeretnék vezetni, kell neki szakvélemény a szemészetről.

Felhívtam a szemészetet időpontért ahol azt mondták hogy akkor ez a fizetős rész lesz és hogy 6800 Ft.

Aki kontaktlencsével szeretne vezetni annak ezek szerint még ezt is be kell fizetnie?

Nincs szemtengelyferdülésem semmi szembetegség csak simán rövidlátó vagyok.

Köszi!



2015. júl. 12. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha szakvéleményt kér, akkor az fizetős lehet tényleg.

De nem szokták ilyen komolyan venni, nagyon benézted az orvossal vagy nem látsz megfelelően. Velem csak leolvastatta a táblát, mondtam, hogy kontaktlencsét viselek és beírta a korlátozást, ennyi. De végig tudtam olvasni könnyedén.

2015. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát igen, én is így érzem, hogy benéztem :/

na mindegy egyszer majd új dokit kell kajtatni, vagy lassan úgyis nyugdíjba megy ;)

köszi az infot!

2015. júl. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!