Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Koccanásos baleset után vita....

Adamrewq00100 kérdése:

Koccanásos baleset után vita. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
A piros lámpánál belém koccantak hátulról, kicsi kár volt. Félreálltunk és felírtam az adatait mert állította h rendezi rendőrségen és biztosítón kívül. Sajnos nincs tanum az esetről. Mit tudok csinálni ha most nem ismeri el hanem rám hárítja az esetet, hogy beletolattam. Kérlek segítsetek.

2015. aug. 3. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mindig a hátsó a hibás,de ezért kell mindig rendőrt hívni vagy ha meg akarja oldani máshogy akkor is kitölteni a lapot és egyértelműen ráírni és aláíratni , hogy elismeri hogy ő a hibás, jobb ha te mész előbb a rendőrségre és bejelented a dolgot
2015. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
figyelj, ezt már biztosítós kárszakértő is meg tudja állapítani a két autó törési nyomaiból, nem kell hozzá iü. szakértő. sztem a biztosítódnál jelezd, nyújtsd be az igényt (a trendszáma azért csak megvan az illetőnek ...), aztán kérj egy sürgős rendezést. ilyenkor helyszíni szemlét meg eset-rekonstruálást is szoktak tartani, hidd el, eléggé 99%-ra meg tudják mondani, hogy ki is ment a másikba.
2015. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. aug. 3. 22:02
 14/15 anonim ***** válasza:
én úgy véletlenszerűen kimennék hozzá 2 rendőrrel és kifaggatnám, hogy mondja el a sztoriját és nézzük meg a kocsit...
2015. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SándorÚr ***** válasza:
ja mert 2 rendőr csak elsétafikál veled akárhova meg bárhova, elég csak szépen kérni őket
2015. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!