Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Koccanásos baleset után vita....

Adamrewq00100 kérdése:

Koccanásos baleset után vita. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
A piros lámpánál belém koccantak hátulról, kicsi kár volt. Félreálltunk és felírtam az adatait mert állította h rendezi rendőrségen és biztosítón kívül. Sajnos nincs tanum az esetről. Mit tudok csinálni ha most nem ismeri el hanem rám hárítja az esetet, hogy beletolattam. Kérlek segítsetek.

2015. aug. 3. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
HA valaki hátulról beléd jön, akkor egyértelmüen ö a hibás.
2015. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindkét kosiban ketten voltunk.
2015. aug. 3. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen, hogy kik ültek benn, lámpánál mindenképpen a hátsó a hibás.


Legközelebb meg ilyen esetben készíts egy fényképet az esetröl - ahol mindkét kocsi meg a lámpa is rajta van.

2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

szia


Sajnos nagy butaságot csínáltál hogy csak úgy elengedted:(

Ki kellett volna töltenetek a kék-sárga baleseti bejelentőt.

Vagy hajlandó erre akkor nem kell carozni és ki kell hívni a rendöröket.

Így utolag ha genyó akkor egyszerűen letagadja és te nem tudod bízonyítani az esetet.

Hívd fől most és beszéld meg vele hogy töltsetek ki egy baleseti bejelentőt.

Reméljük nem genyó és benne lesz.

ha megvan a baleseti belelentő akkor már nyert ügyed van:)

2015. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Telefonon felvette kb 20.hivásra de most azt mondja, hogy én tolattam be a lámpánál. Állítja h ő akkor még állt. Nem írja alá sajnos. Engem okol. Mit tudok csinálni ?
2015. aug. 3. 19:10
 6/15 szántóvető ***** válasza:
reménykedsz hogy a vétkes fizetni fog.csendőrt kellett volna hívni,félreállni sem szabad amíg nem ér véget a helyszínelés.
2015. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

áh ne viccelj, ilyet nem szabad! azonnal rendőrt kell hívni, mert ha ott netán el is ismeri, két nap múlva már az ellenkezőjét állítja.

egy vén fazon belém tolatott, ott helyben elismerte, na mire biztosítóhoz került az ügy, már 3 haverjával ordibálva bizonygatta, hogy én mekkora szemétláda vagyok és én mentem bele ... ennyit erről. még kész szerencse, hogy aztán szakértő kihozta az igazamat.

2015. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SándorÚr ***** válasza:
hát mostmár semmit nem tudsz csinálni felejtsd el ne is bosszantsd magad, esetleg egy évekig tartó per lenne belőlle. Ott a helyszínen kikell tölteni a betétlapot ha 3napon belül kifizeti a kárt kp-be akkor utánna szét lehet tépni... Haveromnak jól szituált nő ment neki telefonszámot cseréltek, hogy a férjének karosszériás műhellye van, minden meg lesz csinálva, aztán másnap meg a telefonban elküldte a francba
2015. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor mit tudok csin ? Pereskedni csak ? Szakértő utólag, hogy dönti el, h nekem jöttek e vagy én tolattam ?
2015. aug. 3. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen eseteknél is vannak atnulságok.

Ritka nagy genyó az aki így letagadja, és nem vállja a felelőséget.

Holott a kötelezője helyt áll helyette a kárért.

neki csak az a minimális anyagi kára van hogy 2 bónuisz fokozatot levesznek, ami 10% emelkedést jeéent a kötelezőjénél.

Vagyis egy ritka nagy görény aki letagadja a felelőségét, és ezzel a vétlen felet hozza(hozhatja) nagy anyagi bajba.

mert hát mi van ha nincs pénze megjavítatni az autóját?

na szóval gőrény ember az ilyen!

2015. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!