Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet az enyém hivatalo...

Hogyan lehet az enyém hivatalosan egy papírok nélküli, de már 1992-től a birtokomban levő motorkuli (motorkerékpár utánfutó)?

Figyelt kérdés
Nagyapám halála után pár évvel nagyanyám eladta kertes házát, és hozzánk költözött. Az új tulaj ragaszkodott ahhoz, hogy a nagyfater által összegyűjtött lim-lomot eltakarítsuk a portáról. Ez be is következett, öcsém és sógorom segítettek ebben. Az egyik konténerből visszamentettem egy motorkulit, amelyet igen ramaty állapotban, de hiánytalanul a saját garázsom padlására importáltam. Ez 1992-ben történt. Persze a papírjai nincsenek meg, de most szeretném felújítani, és forgalomba helyezni. Tehát mit kellene tennem, hogy hivatalosan is az enyém legyen a vas? (a forgalomba helyezéssel azzal képben vagyok.) A válaszokat előre is köszönöm: Art!

2015. szept. 17. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
A pontos menetét nem tudom fejből de bármelyik veterános egyesület megmondja. Nem egyszerű de nem is lehetetlen.
2015. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Veszel egy papíros Motorkulit, ha van hiányzó alkatrésze, a meglévőről pótolod és meg is oldódott a probléma.
2015. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!