Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autót de nem tudom...

Vettem egy autót de nem tudom időben átíratni. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
11 napja szert tettem egy használt gépjárműre, de leghamarabb még 13 nap múlva tudnám kifizetni a teljes átírás költségét. Egyik ismerősöm adott egy tanácsot, menjek be és fizessem meg a vagyonszerzési illetéket, ezzel nyerek + 2 hetet. Mennyi realitás van ebben?

2015. szept. 29. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

a legbiztosabb választ a kormányablaknál kapsz...akárhol is lax, bemész a legközelebbi kormányhivatalba, akár még ma, és a közlekedési gombot nyomva sorszám, majd vársz míg szólítanak...az a betonbiztos, amit ott mond az ügyintéző...talán van ötlete is, mielőtt kétségbeesnél..


ott még eddig nem ettek meg senkit..

csak siess, minél előbb..hogy a 15 napból ne lógj ki...

2015. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Sanyarú sorsa lesz szegény autódnak, ha már az átíratás is ilyen döcögve megy.
2015. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!