Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szlovákiában véletlenül...

Szlovákiában véletlenül nekitolattam egy busznak?

Figyelt kérdés

Parkolóból álltam kifele, mögöttem állt a busz hosszában.

Nem igazán fértem el és véletlenül meghúztam. Igazából nem horpadt be, csak a festék kenődött el, amit egy kis vizel majdnem le is tudtunk mosni.

A busz idegenvezetője lefényképezte az autókat, továbbá a jogosítványomat. ( ez még ez előtt volt, hogy rájöttek, hogy csak a fényezés kenődhetett el). ezek után pedig eljöttünk ( Betétlapot nem cseréltünk).

Lehet -e valami következménye a dolognak ( tudom nem nagy valami, de azért ha van valami hozzáértő és segítene azt megköszönném).


2015. okt. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Megkeresik a biztosítódat a jogsid alapján ,és aztán az felkeres téged hogy igaz e amit állítanak a buszosok. Ha beismered akkor fizet a köteleződ nekik egy fényezést.
2015. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kocsi nem az én nevemen van, hanem a barátomén.

Jogsi alapján nem tud rákeresni.

2015. okt. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!