Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van anyagi következménye ha...

Van anyagi következménye ha nem jelentem be egy gépjármű megvételét?

Figyelt kérdés
A dolog nem olyan egyszerű. Egy rendszám és forgalmi nélküli trabantról beszélünk ami ki volt vonva a forgalomból. Akitől vettük fél év után valamiért mégis bejelentette az adás-vételt. Igy most visszakerült a rendszerbe. Rajtam meg követelik hogy jelentsem be az adás-vételt és fizessem ki a forgalmit meg mindent. Mi ezt vasnak vettük (ami ugye papiron már nem működik) és már tovább is értékesítettük. Azt irják ha nem megyek be és jelentem be 15 napon belül kivonják a forgalomból. Oké vonják de ebből lehet bajom? Pl pénzbüntetés, vagy esetleg pénzbe kerül a kivonatás stb

#átíratás #pénzbüntetés #kivonás a forgalomból
2016. febr. 7. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a történet több sebből vérzik! Rendszám és forgalmi nélkül, hogy írtatok adás-vételit? Ha ki volt vonva a forgalomból, hogy vonják ki 15 napon belül újra? Egyáltalán, hogy volt kivonva, ideiglenesen, vagy véglegesen? Ha egy bontásra vásárolt autót, hivatalos adás-vételi szerződéssel vettél meg, akkor megérdemled a következményeket.
2016. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez a story úgy kamu ahogy van!Szóval vettél egy rendszám meg forgalmi nélküli autót,ami ki is volt vonva a forgalomból,majd az ex tulaj fél év múlva bejelenti az okmányba hogy eladta.........mesélj még!!
2016. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Máskor hihetőbb sztorit találj ki.

Egy rendszám és forgalmi nélküli autóról ti nem tudtok olyan adás-vételit írni, amit elfogadnak okmányirodában, és még meg is keresik a "vevőt".

2016. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!