Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Drágább a kötelező ha hagyom...

Drágább a kötelező ha hagyom hosszabbodni, mint ha bontom és ugyanott ujrakotom?

Figyelt kérdés
CLB-n keresztul kotottem az union24-nél. most jott az ertesito, hogy a duplajara valtozik. ujrakalkulaltam es ott volt hogy hosszabbitva 8600 meg volt ugyanannal a boztositonal ajanlat 3900ert is. ez lehetséges vagy valamit elbénazhattam? elso motor, elso kotelezo fordulo. koszonom a segitseget.
2016. márc. 17. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél fel 1-2 kalkulátorra és vidd be az adataidat. Ki fogja dobni, hogy melyik biztosító mit ajánl. Ha egy megtetszett, menjél fel annal a biztósitónak a honlapjára ami a legszimpatikusabb ajánlatot adta ott is kalkulálj. Ha ugyanaz jön ki akkor oda menjél át. Én az alkuszoktóé nem vagyok elájulva. Kicsit macerásabb, de ha személyesen kötöd meg biztosabb az ügy.
2016. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetséges.

Nekem első autó, friss jogsi, és évfordulós váltásnál az évi 32ezret le tudtam vinni 12ezerre.

ha neten kötöd, mindenre (értsd: MINDENRE) adnak kedvezményeket. mekkora lakásod van, hol dolgozol, van-e másfajta (pl ingatlan) biztosításod, fogadsz-e reklám e-maileket, stb stb... komolyan, ha nagyon belemegyünk, még a bugyim színére id járt volna pár százalék kedvezmény.

2016. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem így szopattak meg...kényelmi szempontból maradtam a réginél, ment minden a maga útján, aztán látom, több mint a dupláját kell befizetnem az előző évinek..


következő fordulónál már én keresem a legjobbat...nem maradok ennél, még akkor sem, ha újra lehet kötni.


mgsértődtem.

2016. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!