Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Volt egy kisebb koccanásom,...

Volt egy kisebb koccanásom, leadtam a dokumetumot a biztosítóhoz, elismertem a felelősségemet, de még mindig nem jött ki a kárbecslő, miért? Mikor fog?

Figyelt kérdés
a másik autó már eleve rongált volt, le is fényképeztem, le is kameráztam, ezért lenne fontos.

2016. jún. 23. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Okosan tetted, hogy fényképeztél, videóztál...már ne törődj semmivel, majdcsak sorra kerülsz..akár egy hét, vagy kettő is lehet.


javaslom a felvételekről készíts egy másolatot, és tedd el..sosem ehet tudni.

2016. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha elismerted a felelősségedet, akkor hozzád akkor megy kárfelmérő, ha cascod is van. Ha te okozol balesetet, a te károd a casco téríti meg, a kötelező csak a másoknak okozott kárt fizeti meg.
2016. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de a másik autó már eleve rongált volt, akkor akármit mondhat a tulajdonos? elhiszik neki? nekem videón van, h a csaj elismeri, h a nagyobb kár már eleve ott volt, mikor én csak a műanyagról ujnyi festéket szedtem le, régi hiba meg félméteres. a végén már azt mondták a csom.tartó fedél is miataam lett görbe

lehet ebből hátrányom?

2016. jún. 24. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked nem.

a biztosítódnak igen.

amúgy a károsult bejelentette a biztosítódnál, hogy kárt szenvedett?

2016. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gondolom be, mert kaptam levelet a balesetről.
2016. jún. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!