Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kereskedésben egy autó 690ezer...

Kereskedésben egy autó 690ezer forint! Elvileg külföldi papíros és a kereskedő azt mondta h pappirozassal meg van 740ezer forintba! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Ha külföldi az autó akkor hogy állhat meg 60ezer forintból a papírozás?

A szélvédőn levő hirdető papírra az volt írva hogy 2017ig van rajt műszaki !

De viszont magyar rendszám nem volt rajta !

Mikor el vittük próba útra akkor is P s rendszámot rakott a kocsira !

Nem furcsa ?



2016. aug. 18. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Abból gondolom, hogy van figyelőember, mert amikor kiköltöztem, engem is megkeresett egy figura, aki pedig addig hírből sem ismertem.
2016. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Szegény 7-es és 8-as válaszolót jól átvághatták" - és utána leírja, hogy őt vágták át :)


350 - 450 ezer szerintem túl sok pénz azért a kényelemért, hogy más hozza alánk az annál sokkal rosszab autót, mint amit mi magunk vehetnénk meg egy némettől ugyanannyiért, és ebben még nincs benne a magyarországi forgalombahelyezés sem.

2016. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 veterán vas ***** válasza:
100%

A #7-es és #8-as válaszadót nem nevezném "szegény"-nek, inkább azt mondanám, nyitott szemmel járó, és reálisan gondolkodó emberek. Még az is lehet, hogy autóhoz értő, szakmabeliek. Bár ahogy a mondás tartja, nem kell ahhoz suszternak enni, hogy tudjuk hol szorít a cipő.

Egy kis odafigyelés, egy kis tisztán látás, és főleg nem kell hanyatt esni a "csak neked hoztam németből, első gazdás, kevés kilométeres autó, egy pedáns öregúr volt a tulaj" szövegtől. ;)

2016. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 veterán vas ***** válasza:
Bocsi, + egy "l" betű, a "suszternak enni" helyett suszternak lenni. :D
2016. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"és főleg nem kell hanyatt esni a "csak neked hoztam németből, első gazdás, kevés kilométeres autó, egy pedáns öregúr volt a tulaj" szövegtől. "


No és leginkább azért sem kell hanyatt esni, mert ahová a pedáns német úr szervizbe szokta 10 ezer km-enként vinni az autót, ott is bolgár, török és magyar "szerelők" stáholnak!

:D

2016. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Off kérdés, de: Azt valaki árulja már el, hogy hogy a picsbe' árulják ilyen olcsón, ha elv első magyar tulajként neki kéne forgalomba helyeznie, fizetni a regadót, stb. (most nem számolva a trükkökkel, hogy a külfölditől megveszik biankóval, majd itthon a vevő a külfölditől veszi meg)?
2016. okt. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

""Szegény 7-es és 8-as válaszolót jól átvághatták" - és utána leírja, hogy őt vágták át :) "


Na meséld már el miért vagyok átvágva...:)

Mert van egy jó autóm, amivel már 100.000nél is több km-t mentem? Ha ilyen szar nekem akkor mindig legyek átvágva...

Egyébként itt két dolgot kevernek a válaszokban nagyon az emberek.

Az egyik ahogy az egyik "okos" válaszoló is írja, megveszik a szemetet itthon meg a hozzá nem értő vevőt lehúzzák, ebben nincs semmi, jellemző egy bizonyos értelmi szint alatt nálunk nagyon, hogy a másikat átvágva akarunk jól járni. Ez ilyen, nincs értelmesen szankcionálva stb stb, az ilyen trógerek ebből élnek.

A másik pedig, hogy a kereskedő hasznát sajnáljátok. Aki normálisan csinálja annak lényegesen kisebb az árrése. nyilván aki ezen rugózik ennyire, az gondolom maga termeli az áramot, süti a kenyerét, vagy éppen forrasztja össze a processzorát a saját szilíciumbányája mellett, mert bármit megvesz, azon a kereskedő haszna rajta van...

2016. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!