Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a teendő, ha az utcán...

Mi a teendő, ha az utcán megütötték a parkoló autómat és a tettes elment?

Figyelt kérdés
Szabályosan parkoltam, a jobb oldali ajtómat ütötték meg. Kicsit behorpadt, és lejött a festék, azokivül a tükör is letört (el is tünt) talán egy részeg bringás mehetett neki. A kár nem túl komoly, mert egy 21 éves f astrárol van szó, de egy tükör is 4ezer forint a bontóban. Ilyenkor van rá mód, hogy valaki megtéritse a kárt?

2016. aug. 22. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést a rendőrségen és ha van biztonsági kamera lehet meglesz a tettes.
2016. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj! Be kell zarándokolnod a rendőrségre, akik megnézik a térfigyelő kamerákat. Ha van a közelben, és persze még az is kérdés, hogy működik-e, éles képet ad-e. Ezek hiányában felesleges a tortúra. Ez mind idő. Nekem pl. nem érné meg az a 10 ezer forint, hogy több napot eltöltsek a rendőrségre rohangálással.
2016. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs
2016. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
szentségelsz egyet és helyrepofozod az autót.
2016. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nézz körül, hol lehet kamera..


egy próbát megér.

2016. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig meg van a tettes, akkor polgári peres úton követelheted a kár megtérítését. Ez néhány év, és sose látod a pénzedet.
2016. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed :((. 37es főut én teherautó (közepes méretü) télen hóesés után én oldalam letolva telejes szélességben szembe sáv nem teljesen tehát szükebb a fekete aszfalt. Hűtö kamionos kolégaa szembe jött mivel nem tudhatta hó alatt hol az aszfalt hol a padka behuzódott amig le van tolva az ut. Tükör összeakadt, van ilyen bánnya kánya.... betétlap csere vagy együtt ráterheljük az MKra. Nekem gagyi tükör de tört a lapja is. Neki full extrás tükör de csak burkolatdarab maradt a platómon na de ha az beázik....... Én 100 méter alatt tudtam biztonságosan megállni (lehuzódni az útról ) pár perccel az eset után tudtam hivni 112őt. Ha akarják megtalálják a kamiont (véda redszerben látni ha kamion törött tükörrel megy. ) NEm akarták ........ lehelyszinelték aztán jött a megszüntető határozat...
2016. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!