Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Alianz üzletkötő?

Alianz üzletkötő?

Figyelt kérdés
Új szerződés,most vásárolt használtatóra,alianznál,már megkötöttük a bonuszmaluszpontokat már elintéztük átvittük rá a másik kocsiról,azt nem tudjátok véletlenül hogy mert most kedden kijön tőlük egy üzletkötő hozzánk házhoz,mert én a biztosítást alkuszon keresztül kötöttem,és azt mondta hogy minden ügyfélnek kell egy saját üzletkötő,és azt mondták a telefonban hogy ha káresemény történik az üzletkötőt kell keresni és nem nekem kell nekem utánajárkálni,meg hogy elmondja milyen lehetőségek vannak ,ez mit takar szerintetek pontosan?

2016. nov. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Különböző biztositási lehetőséget ajánlhat (kedvezményes lakás biztosítás, baleset biztosítás, stbb)

Biztos, hogy az Allianz volt a legjobb ajánlat tevő?

Nekem is van biztosításom az Allianznál, de nem a kötelező, az ugyanis 10ezerrel kerülne többe, mint a KHB-nál.

Viszont nekem is van ügyvivő, ügynök, akit kereshetek, ha kérdés merül fel - valoban ez a trendi az Allianznál

2016. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alkusz mondta hogy ez a legolcsóbb?
2016. nov. 19. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom, de szerintem az Allianz az egyik legdragabb....
2016. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!