Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1 éve bele tolattam, mire...

1 éve bele tolattam, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Üdv.! 1 Éve tolattam bele egy ROSSZ helyen álló autóba.

Ott hagytam az adataimat.. körülbelül 2 hétre rá keresett meg. Felajánlottam neki, hogy elviszem megcsináltatni a kárt, de ő vagy biztosítózni akart vagy egy méreg drága szalonba megcsináltatni. Nem mentem bele persze. A biztosítóról lecsúsztunk mert pár napja van neki is illetve nekem is bejelenteni. Azóta már autót is váltottam. Hónapokig csend volt, de most írt, hogy adjam meg neki a lakcímemet mert bíróságra viszi az ügyet, és hogy inkább rendezzem mert nagyobb költségekkel fog járni a peres út. Szerintetek ér el ezzel valamit?? Foglalkozzak vele?



2017. jan. 18. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az monjduk érdekelne, hogy milyen lehetősége van bármit is bizonyítani?
2017. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Na igen, ha nincs bizonyítéka akkor semmit nem ér.

De gondolom mivel meg vannak neki az adataid, esetleg a Te kézírásod is...


1 év után én kiröhögném, hogy miért most??!?!

Miért nem akkor?

Lehet megszorult és kell neki a lóvé.

Ha bíróságra viszi az ügyet akkor vagy őt b****ák meg vagy neked kell egy kisebb összeget fizetned neki.

(gondolom arányosan a kárral amit okoztál)

2017. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vigye csak, legalább dolgozzon egy kicsit a lóvéért meg legyen pár álmatlan éjszakája.
2017. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En abhelyedben nem is foglalkoznek vele!Semmit nem tud bizonyitani!Arrol meg nem is beszelve ha eddig nem erdekelte akkor miert most kezd el vergodni miatta!
2017. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mosqu!to ***** válasza:
Röhögnék rajta egyet,aztán menjen ahová akar! Eddig nem volt fontos meg nem volt jó a megoldás,most meg fenyeget? Ugyanmár...Hagyd rá, neki kell bizonyítani! És ha lesz is bizonyíték, te segítőkész voltál!!
2017. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Semmi fele adatom nincs meg neki... Irasba semmit se adtam. Szóban beszeltunk csak..

Azert volt eddig csond, mert ram vart allitolag..

Tavaly nyaron mar fenyegetozott a feljelentessel, mondtam neki hogy nyugodtan. Abból sem lett semmi.

2017. jan. 18. 15:10
 7/18 A kérdező kommentje:
Esetleg facebookon tudja bizonyitani hogy mi tortent.. De azzal nincs is semmi gond, mert elmondom hogy en okoztam a kárt.. Csak hat tobb mint egy eve tortent..es nem kezdett vele semmit. En nemfogok utana jarkalni hogy milesz.. Tavaly felajanlottam neki hogy megcsinaltatom.. Nem kert belole
2017. jan. 18. 15:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Ennyi!
2017. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mosqu!to ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe,idegeskedjen rajta innentől Ő! Gyanítom sikerült összeszedni még valami sérülést,amit javíttatni akar sürgősen és most Te jól jönnél neki! (lehet nem így van, csak gyanús mindenképpen ez a "hallgatunk egy évig aztán,ha kell még perelünk is de kell a pénz gyorsan!" ezeket hagyni kell!!
2017. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

azért Mo-n még károsult védelem van, főleg kgfb-nél, ahol veszélyes üzemi felelősség van ;)

Neki elég bizonyítani, hogy kára van. Onnantól meg ha azt mondja, hogy 10M a kár, akkor Neked azt ki kell fizetned, vagy bizonyítanod, hogy az nem annyi.

Egyébként szerencséd, mert szólsz a biztosítódnak és ő intézi.

Attól hogy nem szólt 1 évig, még jár neki a lóvé.

Hát nézd, én sem bíznám rá vakon a szerelődre a kocsim ;)

Neked meg kötelességed a kár előtti állapotot helyreállítanod. A szakszerviz meg azért -minden egyéb változó kizárásával- általában a legjobban dolgozik.

2017. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!