Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Igaz az hogy a piros autóknak...

Igaz az hogy a piros autóknak drágább a biztosítása?

Figyelt kérdés

Régebben hallottam olyanról hogy a piros autóknak valami oknál fogva meg fogják növelni a biztosítását és most autó vásárlás elött állok és az egyik kiszemelt autó piros ezért szeretném tudni hogy ez igaz-e?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 28. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
marhaság, a szín semmi szerepet nem játszik.
2017. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Csakis a színen múlik. Semmi de semmi máshoz nincs köze. Sajnos egy piros 1000 20 éves swift biztosítása a legmagasabb bónusszal is évi 160ezer forint. Viszont a fekete színben 1500. Ezért vesznek sokan fekete bmwt pl. Ott a v8as motorral kezdő jogsival is 5600/év csupán. Azért van abból kevesebb piros szín. Arra 370ezer/év
2017. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%
Igen, jól hallottad! Több balesetet okoz. Nem vicc
2017. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, marha egyszerű, felmész ide: [link] és ha van olyan kérdés, hogy milyen színű az autó, akkor befolyásolhatja a szín a biztosítás összegét, ha nincs, akkor nem.

Nekem legutóbb nem kérdezte, hogy milyen színű, szóval szerintem tök mindegy.

2017. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem számít a szín a biztosítás összegét érintően.
2017. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A díjat nem növeli, de vezetnek olyan statisztikát, hogy a piros kocsikkal történik a legtöbb baleset és azokat is lopják előszeretettel.
2017. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 veterán vas ***** válasza:
73%

A pirosaknak drágább a biztosításuk, mint a kékeknek.

Viszont a zöldeknek, sokkal olcsóbb, mint a fehéreknek.

Ebből az következik hogy a sárga és az ezüst színűek jobban járnak anyagilag, mint a feketék.

Válogass! ;)


A gondok akkor kezdődnek, ha begurulsz a biztosítóhoz, egy Skoda Fábia Ambitionnal, aminek a fényezése:

"topáz-barna metál, fehér tetővel"

(nem én találtam ki, esküszöm így van a gyári leírásban)

2017. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség, pedig a piros autók látszanak a legjobban messziről is, nem a sok egyenszürke autó, ami pocsékul beleolvad a környezetbe, és csak akkor látod, mikor már előtted van és nekimész.
2017. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
NEM! Ez butaság, minthogy az is, hogy azok törnek elsősorban, pont nem a sárga és a piros ami feltűnő épp azért nem törik mert látják. Nekünk is van egy piros a ház előtt és használom is, neki a legolcsóbb a 4 közül a biztosítása.
2017. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Állítólag még a rendőrök is gyakrabban szedik ki a sorból a piros kocsikat.

Néhány logikusabb statisztika szerint a fekete kocsik a legveszélyesebbek, mert éjszaka jobban beleolvadnak a környezetbe.

2017. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!