Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Teljesítményadót hogy kell...

Teljesítményadót hogy kell befizetni?

Figyelt kérdés
Mert semmi levél nem jött róla aztán olvasom, hogy januárban kéne már fizetni? Hogy meg kinek? Meg mennyit? Hogy működik ez?
2017. febr. 26. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem januárban kell fizetni. Annak kell fizetnie –egész évre-, aki január 1-én a nyilvántartás szerint az üzembentartó, neki küldik a határozatot.


Legfeljebb két egyenlő részletben fizethető be, március 15-ig és október 15-ig. (Befizethető egy összegben is, március 15-ig.)


Ha postán küldik, elég rossz híreket lehet olvasni a postáról, lehet, hogy késik a kézbesítés; de lehet, hogy még nem is küldték ki.

Csekket mellékelnek, de általában megfizethető banki utalással is.


Az önkormányzati hivatal adóosztályánál, adócsoportjánál, adóügyi előadójánál érdeklődhetsz.

Nálunk volt már olyan év, hogy késve küldték. Kis mellékletben tudatták, hogy elfogadnak két hét késedelmes megfizetést.

2017. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ára meg a kocsitól függ
2017. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nálunk csekk sincs.

beleírják a levélbe a számlaszámot meg hogy mit kell a közleménybe írni, vagy pedig bemegy az ember személyesen az önkormányzati pénztárhoz és ott befizeti.


én a héten kaptam meg minden egyéb adóéval(ingatlanadó például) együtt.

2017. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!