Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol mennyiért és hogyan...

Dumph98 kérdése:

Hol mennyiért és hogyan helyeztetthetem forgalomba Somlóvásárhelynél egy lejárt külföldi papíros autót?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki! :)

Következő a sztori: Kinéztem egy Opel Corsa B-t Somlóvásárhelyen. Én az ország másik végében lakom és fogalmam sincs, hogy ott hogy honosithatom az autot és helyeztethetem forgalomba(legolcsobban és legközelebb). Valamimt mennyibe kerül és milyen szigorúan nézik ezt a vizsgán? Nem tudom, hogy szigoritva van-e ebben az esetben mivel lejárt okmányos kinti auto. Ha igen akkor mire készüljek a vizsgáztatásánál?

Mondanám a kocsi adatait:

-2000es évjárat

-845kg tömeg

-973ccm

-54LE

-EURO 3 környezetvédelmi osztály

Kérlek titeket, hogy legyetek a segítségemre és ne a pocskondiázás menjen. Pár helyen utánakérdeztem, eltérő válaszokat kaptam és ezért raktam fel ide is a kérdést. Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy normális és minnél pontosabb válaszokat irjatok! Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2017. máj. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Somlóvásárhelyen pont ugyanúgy és ugyanolyan áron helyeztethete forgalomba, mint az ország többi részén!


Mi az a "szigorított" vizsga? (Nem létezik ilyen.)


"Kérlek titeket, hogy legyetek a segítségemre"


Íme: Tárgyald le a nepperrel, majd adj rá foglalót és a forgalomba helyezést bízd rá! Van gyakorlatuk, megcsinálják egy nap alatt, míg te szaladgálhatsz fűhöz-fához, és állhatsz sorba napokig.

2017. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szigorított vizsga nem azt jelenti, hogy nem lehet akárhol levizsgaztatni? Pl. Mozaik utcába kell vinni. Szerintem a lejárt forgalmisoknal igy van. Én a helyedben azt mondanám a kereskedő el, hogy intézte ő. Macerás lesz neked, ha magad csinálod.
2017. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szigorított vizsga alatt azt értettem amit a második kommentelő írt, hogy nem lehet akárhol levizsgáztatni :) Magánszemély hozta be Osztrákból a kocsit és az volt az első, hogy telefonon megkérdeztem, hogy intézi-e a papírozást és rávágta sajnos, hogy nem.

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat! :)

2017. máj. 23. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

"A szigorított vizsga nem azt jelenti, hogy nem lehet akárhol levizsgaztatni? Pl. Mozaik utcába kell vinni."


Mi az, pl. a Vas Gereben már nem is jó, vagy csak a Mozaikot ismered, mert azt emlegetik a kocsmában? :D


"Szerintem a lejárt forgalmisoknal igy van."


Szerencsére csak szerinted van így!

:)

2017. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor keress meg egy ilyesmivel foglalkozó céget, mert mint fentebb már jeleztem, ha maga állsz neki, akkor szívni fogsz vele!


Szerintem.

2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!