Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autóval nekem jöttek jobbról....

Autóval nekem jöttek jobbról. Mik a lehetőségeink?

Figyelt kérdés
Az elsőbbségadás kötelező tábla ellenére - nekem hajtott egy másik autó. Az autónk eleje teljesen összetört, mivel az ütközés átlökte a túloldalon parkoló autónak, így mind a két eleje+ az első ajtók összetört. A légzsákok is felrobbantak a motor nem indul. Három gyermekünkkel nagyon kiszolgáltatottak lettünk, mivel ezzel a megkímélt kis autóval jártam dolgozni is. Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy amíg a rendőrségi ügy le nem zárul van-e lehetőségünk bérelt autót igénybe venni a károkozó biztosítására? A károkozó az Uniqa biztosítónál van szerződve a. Milyen feltételt vagy összeget fogadjunk el egyezségként? Mit tehetünk? A helyszínelő rendőr azt mondta, hogy valószínűleg totálkárra fogják venni. Engem nagyon megviselt lelkileg.

2017. jún. 5. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jún. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!