Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az Allianz Assistance 24 hogy...

Az Allianz Assistance 24 hogy működik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Főként arra vagyok kíváncsi, hogy, ha műszaki hiba miatt leáll az autóm mondjuk autópályán, akkor állják e az elszállítást. Leginkább ettől félek, így ez a konkrét esemény a kérdés.

2017. júl. 13. 11:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még egy részlet! Ha ez bekövetkezne, akkor úgy tudom nekem kell kifizetnem először a szállítst és számla alapján térítik vissza igaz? Mi van, ha például nincs nálam annyi pénz? Hogy történik ez gyakorlatban?
2017. júl. 13. 11:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Le van írva. Mi EUB-nál kötünk mindig. Az ilyen biztosítások csak bizonyos távolságik állják a szállítást. Tehát, ha mondjuk 300km lenne még hazáig az út akkor nem fognak hazavinni, csak egy szervizig. EUB-nál 250euroig visz a legolcsóbb csomag.
2017. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tehát állják az elszállítást. Annyi, hogy fogod magad felhívod a számot meg mondod mi a gond és ők keresnek neked szállítót és szervízt is. Nem kell semmit csinálnod csak várnod és fizetned sem azt majd intézi a szállító a biztosítóval.
2017. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel "több helyen is lakom" az országban, így maximum 150km távolságokról lehet szó. Viszont akkor biztonságban érezhetem magam ezen a téren. Az assistance-t már fizetem egyébként 1,5 éve. Szerencsére nem történt még baj, de most pont egy kényesebb javításon van túl a kocsi és ez mindig nagy félelmem volt.
2017. júl. 14. 07:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármikor történhet bármi még vadonatúj autóval is. Főleg már az ujjaknál. Ha valami rossz a computer leállítja a motort. Régen ilyen nem volt. Kimentél és szigetelőszalaggal megoldottad a dolgot. :D. De most állhatsz ott tehetetlenül.
2017. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg is történt. Elszakadt pályán a szervó szíj. Nem kellett fizetni. 2 órát kellett azonban várni egy benzinkútnál a mentésre. Megérzés...
2017. júl. 18. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen megérzésem. Nekünk más ment tönkre, de én az autópálya leállósávban álltam szóval az király volt.
2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De mindig ha ilyen hosszabb utakra mész előtte vidd el a szervizbe és nézed át jól, sokat segít néha.
2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 2 óra még jó. Nekem volt már olyan, hogy egész nap kellet várnom külföldön mivel magyarországról jött az autómentő..
2017. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolsó, melyikkel kötöttél, hogy nem volt külföldi szervizpartnere?
2017. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!