Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jármű forgalomból történő...

Jármű forgalomból történő végleges kivonása iránti kérelmet hol tudom intézni?

Figyelt kérdés

Kormányablak oldalán csak ennyit ír:

"Hol intézhetem el?

A kérelem bármely fővárosi és megyei kormányhivatal járási (fővárosi kerületi) hivatalánál."


[link]


Akkor ezek szerint nincs kötve kerülethez, ahova szól a lakcímkártyám?


Mert a kerületemben csak 1 hónappal későbbi időpontra lehet foglalni, míg a szomszédos kerületben már 1 hét múlva lenne időpont.


2017. aug. 13. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a bontási igazolásod, akkor bármelyik okmányirodában intézheted, akár vidéken is. Az időpont foglalás meg sokszor hülyeség, mert van ahol (nálunk is) naponta 3-4 fix időpontot adnak ki, de ha bemész személyesen akkor húzol egy sorszámot és 20 percen belül kiszolgálnak.
2017. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én azért foglaltam most időpontot, biztos ami biztos, nehogy pont akkor legyenek sokan.

2017. aug. 14. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, bármelyik okmányirodában intézheted, mint minden más ügyet.
2017. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére rég kellett intéznem ügyet, akkor még úgy emlékszem, hogy kerületibe kellett mennem, de lehet már akkor se kellett volna.


Felnéztem ma az időfoglaló felületre és szerencsére valaki visszamondott egy pénteki időpontot, így már a héten el tudom intézni.


Biztosítást is le akartam mondani az Allianz online felületen, de nem tudom, hogy elég a bontási igazolás, vagy a végleges kivonással lehet csak kérvényezni a szerződés törlését.


Többször is hívtam Őket, de mindig meguntam 10 perc zenélés után, tegnap visszahívást is kértem, azóta se hívtak...

Na mindegy, azon a 3 napon már nem múlik, megvárom és akkor pénteken intézem a biztosítás lemondását is.

2017. aug. 15. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a nyilvántartásból törlik, akkor azt a biztosító is tudni fogja és visszautalják a pénzt. Nem kell külön telefonálgatni miatta.
2017. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!