Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik a legolcsóbb kocsi...

Melyik a legolcsóbb kocsi biztosítás? Megköszönném ha vki segítene -most vettem egy autot (használt) és nem tudom hol kössek rá egyszerű olcso biztosítást

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legolcsobb?

üdv. 29N



2017. dec. 11. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Amelyiket a kalkulátor kidobja.
2017. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
netrisk.hu
2017. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

A helyedben nem sokáig húznám az időt, mert az adásvételin szereplő dátum napján meg KELL kötni a biztosítást. Ha nincs, akkor a napok számával arányosan kamatostól beszedik a biztosítatlan napok után a pénzt.


Amúgy biztositas.hu. Kitöltöd értelemszerűen és láthatod a biztosítók ajánlatait.

2017. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nektek melyik van?

A KNH jónak mutatkozik..

2017. dec. 11. 21:35
 5/9 dirtboy ***** válasza:
100%

netrisk vagy insura /régi nevén PBA/.

én utóbbit használom.

mindenkinek változó hogy mi a legolcsóbb ami kijön.

legutóbb az union volt az,most a waberers,de voltam alinanznál is,meg köbénél is talán.

azt nem árt tudni hogy az árakat befolyásolja hogy milyen időnként fizeted,az éves fizetés a legolcsóbb illetve hogy csekken fizeted vagy elektronikusan,a csekkes szintén drágít rajta.

azt sem árt tudnod hogy majd ha meglesz hogy mi az évfordulós dátumod akkor lejárta előtt 30 napon belül már nem tudsz majd váltani,ha ugyan ott maradsz az általában drágább,néha nem kevéssel drágább.

erről elvileg majd előtte értesítenek hogy ha akarsz válts időben illetve küldeni fognak majd következő évre ajánlatot amennyiben ... leírtaknak megfelelsz majd.

2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan az autókra az Allianznál van, a motorra pedig az Unionnál.

Még nem volt velük gond, de balesetem se volt.

Hogy neked melyik éri meg a legjobban azt majd megmondja a kalkulátor.

2017. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig netrisken kötöm.

A kocsjaink a Signal, K&H, és Groupamánál vannak. Az utánfutónk meg szintén Genertel.

2017. dec. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#Az utánfutónk meg Genertel.
2017. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt akkor tudnám megmondani, ha én is 29N lennék, a szomszédodban laknék, ugyanakkor szereztük volna a jogsit és ugyanolyan kocsit vettem volna mint Te. :)


Rengeteg paramétertől függ.


Nekem (35F, vidéki megyeszékhely, 2001-es benzines szekér, 10 éve van nálam) a Groupama a legolcsóbb, olyan 20 körül lesz baleseti adóval együtt, éves utalásos fizetéssel.


Én a Biztositok.hu oldalon kötöm.

2017. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!