Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Érdemes megvárni, amíg lépek...

Érdemes megvárni, amíg lépek egy bónuszt?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnén lecserélni az autót.

Június közepén lépek B2-ből B3-ba.

Érdemes megvárni, amíg lépek egy bónuszt, számít annyit anyagiakban a biztosítás megkötésekor, vagy elhanyagolható az összeg, amit nyerek vele ?


2017. dec. 27. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Elhanyagolható összeget nyersz vele, mégis érdemes megvárni.

Mégpedig azért mert azt az autót is cserélni akarod majd x idő múlva, meg a következőt is. Így azért összegyülik az a sok 5% majd. Nem beszélve arról ha véletlen csinálsz vala,it, vagy csak téged hoznak ki hunyónak nem mindegy honnan csúszol vissza a bonusz rendszerben.Én nem értettem sokáig ezt a bonusz ugrást meg az autó cserét és mindig roszkor cseréltem. Az utolsó rosszul időzitett cserémnél az ugrás előtt egy héttel adtam el az autót és nem kaptam meg a következő fokozatot akkor értettem meg.

2017. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ !


Az az 5% mit takar ?

2017. dec. 27. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom egy bónusz ugrás 5% kedvezményt jelent a neked számolt A0-hoz képest így lesz B10ben féláron a biztosítás. Persze anyit emelnek minden évben hogy kb ugyanannyit fogsz mindig fizetni mint amikor megkötötted legelöször. Ha váltasz biztosítót csak akkor elképzelhető az olcsóbb biztosítás.
2017. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!