Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megállitottak a rendörök,...

Timici_timicike kérdése:

Megállitottak a rendörök, biztositás nélküli autóval (külföldi papiros,2napja járt le a biztositás), levették a rendszámtáblát. Mekkora büntetés lehet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, h max 100ezerig, de mennyi min.max. lehet?

Van olyan aki átment rajta?Hogy müködik a folyamat?Mennyi idő?



2018. febr. 13. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Itthon 100 000-ig akkor 100 000. De ha a rendszámot visszaküldik a kiállító országba akkor lesz az még több is :D
2018. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Taicho válasza:
Ha feljelentettek ami valószínű akkor min 90000 per szab sértés elhiheted mert én is igy jàrtam két éve akkor 170 lett a azàmla vége!! Mondjuk én feleseltem a rendőrrel :) :)
2018. ápr. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt is volt feeselés, minden.

Megkaptuk a büntetést, 20ezerről.

Viszont!A rendör a maga módján visszavágott, azt mondta várjuk az értesítést, hogy mikor adják vissza az okmányokat.HÁT AZT NEM ADJÁK VISSZA!!NEM ÉRTESITENEK!!Neked kell személyesen bemenni lakcimed szerint ahova tartozól és kéremezni, hogy adják vissza.Van rá 30 napod, ha nem mész addig visszaküdik a kiállitó országnak.

Amugy ilyen helyztben csak a rendszámot veheti le az autoról, a forgalmit nem!!Ezt eddig mi sem tudtuk.

Szerencsére vissza kaptuk, de nagyon körülményes volt, mert 30napnál kezdtünk érdeklödni, h miért nem értesitenek.

2018. ápr. 2. 00:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet javítani a hozzászólást


Itt is volt feleselés, minden :))

Megkaptuk a büntetést, 20ezerről.

Viszont!A rendör a maga módján visszavágott, azt mondta várjuk az értesítést, hogy mikor adják vissza az okmányokat.HÁT AZT NEM ADJÁK ÚGY VISSZA!!NEM IS ÉRTESITENEK!!Neked kell személyesen bemenni lakcímed szerint ahova tartozol és kérelmezni, hogy adják vissza.Van rá 30 napod, ha nem mész addig, akkor visszaküldik az okmányt kiállitó országnak.

Amugy ilyen helyzetben csak a rendszámot veheti le az autóról, a forgalmit nem!!Ezt eddig mi sem tudtuk.

Szerencsére vissza kaptuk, de nagyon körülményes volt, mert 30.napon kezdtünk érdeklödni, h miért nem értesitenek.

2018. ápr. 2. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!