Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KGFB: Ez "Párhuzamos üzemeltet...

KGFB: Ez "Párhuzamos üzemeltetés" vagy "Nem új belépő"? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tegnap eladtam az autómat, de ma már megyek az utódjáért. Elküldtem a régi kocsim adásvételijét a netrisknek, hogy szüntessék meg a szerződést rá, de ma nem hiszem, hogy megteszik, viszont az új kocsira ma meg kell kössem a biztosítást. Akkor most meg kell várnom míg megszüntetik a szerződést és "Párhuzamos üzemeltetés"-t kell bejelölnöm vagy mivel tegnap adtam el, és ma veszem az újat, mehet a "Nem új belépő"?

2018. febr. 17. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Legkésőbb, ha dátum nincs rajta ma 00.00tól nem a tied az autó, tehát nem a te felelősséged a biztosítás, és így a gfb is megszűnt. Amint megvan az új, kösd meg arra, és kész.
2018. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre is válaszoljunk, nem párhuzamos üzemeltetést kell választani, hanem a rendes kötést (ami ebben az esetben éppen új belépő lesz, csak megadod, hogy milyen bónusz osztályban vagy most.
2018. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem párhuzamosan üzemeltetett jármű, viszont nem is új belépő vagy, mert 2 éven belül volt KGFB-d, így megadhatod az elért bónusz fokozatot.
2018. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!