Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gépjármű átírás családon belül?

Tubarózsa kérdése:

Gépjármű átírás családon belül?

Figyelt kérdés

Anyu a nevemre íratná a "kocsim" (eddig is én használtam) utána néztem a dolgoknak, nagyjából képben vagyok, egy dolgot nem tudok csak. Azt értem, hogy kell az anyakönyvi kivonat is, de elég az enyém vagy anyukámé is kell?

Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 26. 16:46
 1/2 semmisemjó válasza:

[link]


De arra számíts, hogy akkor az ő nevére kell kgfb-t kötni és a bónuszod ugrott, ha csak neki nincs és nincs autója ami bónuszos. 0-s kategóriából fog indulni.

2018. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már sikerült elintezni. A biztosas az én nevemre került. 0val indulok. Hiába 8eve van jogsim, de nem voltam üzembentartó még. Anyu B7be van. Neki is lesz másik kocsi nemsokára úgy hogy Bónusz marad neki.
2018. márc. 1. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!