Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap vettem autót biztosítás?

Flegmahhh kérdése:

Tegnap vettem autót biztosítás?

Figyelt kérdés
Tegnap vásaroltam egy autót megírtunk minden papírt adásvételi,forgalmi,törzskonyv nálam van.Az a kérdésem hogy nekem kell az autó úgy egyegyzünk meg az eladóval,hogy kedden mond le mindent.Tehát én akkor fogom átiratni az autót,de addig használhatom?? Csak mert halottam,hogy biztosítást azonnal kötni kell ...de ilyenkor mivan? Él még a régi tulaj biztosítása? Vagy köthetek online biztosítást?

2018. máj. 12. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A megkötés percétől él. Ha rosszul adtad meg a bónuszt, annyival többe fog kerülni, de más szankció nem ér téged. Amikor majd eladod a másikat, onnantól átviheted a bónuszát az újra.
2018. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Téged ne érdekeljen, hogy az eladó mikor mit csinál.

Neked az a fontos, hogy az adásvételin milyen dátum van.

Tegnapi?? Akkor ma kötsz egy biztosítást (mert tegnap nem tetted meg), és már ma át is írathatod a kocsit.

2018. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!