Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha kint hagyja az indexet, ki...

Ha kint hagyja az indexet, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Ha én egy mellékútról szeretnék a főútra kikanyarodni, de aki balról jön kinn felejti az indexet miközben egyenesen továbbhalad, vagy a kereszteződés utáni parkolóhoz való beálláshoz indexelt, és én kihajtok elé, akkor ki a hibás? Én, mert nem vártam meg, vagy ő, mert félreérthetően közlekedett?

2018. jún. 18. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a körforgalomban balra index az nagyon jó dolog, nem csak Romániában van.

ott legalább tudod, hogy bent akar maradni.

nálunk meg nem tudod higy azért nem indexel mert bent marad, vagy csak nem tud vezetni, és kijön index nélkül.

az igazán balesetveszélyes amikor valaki behajtáshiz jobbra indexel, és nem megy ki az első kijáraton.

2018. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen, ilyet hátulról láttam. És annak kellett fékeznie aki bent volt.
2018. jún. 19. 08:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod, van az a mondás:

Ha egy autós balra indexel, attól még nem biztos, hogy jobbra fog menni...

És ez a magyar sofőrökre nagyon igaz...


Sokat vezetek, és megtanultam, hogy ha mellékútról akarok kimenni, csak tiszta helyzetben teszem. Nem hiszek a másik autóban ülőnek. Mert elsőbbsége neki van, és ha nincs kamerafelvételed, cseszheted, fizetsz, mint a katonatiszt.

2018. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!