Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Erdèlyben lakok ha Magyarorszá...

Erdèlyben lakok ha Magyarországra utazok és családdal akkor nem kell szülői beleegyezés de ha egyik szülő hazajön és mással jövök hazafele és csak egyik szülő lesz velem és nem lesz szülői beleegyezés akkor átengednek Romániába?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. ha pl. valakinek elváltak szülei, vagy egyikük külföldön dolgozik, ott se tud mindkét szülő jelen lenni és beleegyezést szerezni mindkét féltől.
2018. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem de ha ugy van hogy utánuk megy a szülő és nem tud s más küldd?
2018. szept. 28. 19:43
 3/3 anonim válasza:

A szülői beleegyezést csak kifele kérik. Volt olyan, hogy én átmentem Magyarországra egy személlyel és hazajöttem egy másikkal. Akivel hazajöttem, annak nem volt semmilyen beleegyezés írva, hogy hazahozhat. :D


De azóta lehet, hogy változtak a törvények, legkönyebb megkérdezni egy ügyvédi irodát. Betelefonálsz, mintha időpontot kérnél és megkérded. :D

2018. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!