Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Opel Signum gyári sötétített...

Opel Signum gyári sötétített üveg, vagy fólia? Hogyan bizonyítsam, hogy nem én fóliáztam le?

Figyelt kérdés
Felteszem ide a kérdést hátha van kompetens személy vagy bárki aki már járt így. Tehát van egy Opel Signum márkájú gépjárművem és legjobb tudomásom szerint az extrákhoz tartozik a "B" oszlop mögötti gyári Thermo védő és UV védő színezett üveg. A rendőr pedig minap bele kötött, hogy le van fóliázva és nincs benne a forgalmiba stb. stb. Ha gyárilag ilyen azt hogyan bizonyítsam vagy hogyan irattathatom bele a forgalmiba?

2018. okt. 12. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nekem a mazdan gyari a folia es az elso muszakija most volt mondtak hogy 5000 lesz.

Kifizettem mert hiaba gyari ha valaki azt mondja hogy nem es fizessek, kenytelen vagyok.

2018. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak az első ajtóknál lévő ablakokra nem szabad fóliát tenni (magam se értem miért?) de sajnos ez a szabály.

A hátsókon meg a hátsó szélvédőn meg bármilyen fólia lehet, papír nélkül is.

2018. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, jó lenne ha erre kitalálnának valamit , hisz ha valami gyári azt nem írják bele a forgalmiba, oda elvileg csak az át alakított dolgokat..

Valamint nekem csak a hátsó üvegek vagyis a “B” oszlop mögötti üvegek vannak gyarilag szinezve. Elvileg az extrákhoz járt hozzá mert ez szűri az UV sugarakat meg Thermo szűrős .

Köszönöm a válaszaitokat , ha valaki még járt így vagy tud valamit az írhat.

2018. okt. 14. 15:09
 4/4 anonim válasza:
Szia, ajánlom, hogy fordulj egy márkakereskedéshez/ központi Opel ügyfélszolgálathoz, ők a rendelkezésre álló gyári felszereltségekről tudnak igazolást adni.
2018. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!