Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit lehet tenni egy balaeset...

Mit lehet tenni egy balaeset utan amibol nem lett feljelentes? Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb. 1.5 hete nekemjottek az utcaban autoval es kitort az indexem meg a lokharitot is megrepedt behorpadt es meg is lett huzva csunyan. Ismeros srac volt es megbeszeltuk nem hivok rendort hanem majd o kifizeti a karomat. Eddig rendben volt minden ma jott el a nap hogy megirtam neki hogy mennyibe fog kerulni es mostmeg nem akar fizetni. Csak menekulni probal hogy az anyukajae az auto es hogy nem szabad neki megtudnia hogy balesetet okozott. De wz engem nem erdekel . Rajta szeretnem leverne az arat ha esetleg meg lehet valahogy. Csak nem tudom hogyan. Ismeros a srac es az anyjat is ismerem csak azt hittem legalabb korrekt lesz. A valaszokat elore koszonom

2018. nov. 9. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez már halott ügy. Kék-sárgát gondolom nem írtatok
2018. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%
Megírod a kék-sárgát és elviszed anyucinak, hogy a picifia mit csinált, miben állapodtatok meg, és megkérdezed anyucit, hogy hogyan rendezzétek.
2018. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

1. beszélsz a sráccal, hogy ha nem fizet, bevonod anyukát.

2. ha nem fizet, beszélsz anyukával.

3. ha anyuka sem fizet, elmész a rendőrségre. Ez utóbbihoz nem árt egy tanú vagy egy hangfelvétel, amin beszélgettek az esetről és a srác elismeri. De lehet, hogy ha anyukát beidézik tanúskodni, az már elég sokk lesz ahhoz, hogy fizessenek.

2018. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A baleseti bejelentőt meg kellett volna írni!!!!!

Ha nincs és senki nem hoz és ő erre nem hajlandó akkor szépen ki kell hívni a rendőröket!

Szívtál,de tanulsz

2018. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező...itt a nyóckerben simán balek vagy..hibát hibára halmoztál...főleg, hogy valami korrektséget emlegetsz..


integess a pénz után..mondthatni pénz az ablakban.


...viszont..pótolhatatlan tapasztalatra tettél szert az élet iskolájában..

2018. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

3-as leírta. Ezt már alapvetően buktad, itt neked is gerinctelennek kell lenni. Egyszer kell figyelmeztetni még, hogy mész anyuhoz, ha nincs meg a pénz, akkor tényleg mehetsz.

Egyébként kicsit sántít, hogy lehet úgy lebarmolni egy autót, hogy a másikon semmi sem látszik

2018. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Ha megrepedt a lökhárítód, akkor a károkozó autón is nyoma kell, hogy legyen. Nagyon gyorsan töltsétek ki a kék sárga bejelentőt. Nagy tanulság lesz, ha nem egyeznek bele..
2018. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igen lehet ezt elbasztam...

Van tanum 2 is aki latta. Sajnos a masik auton nincs nagy kar mert ugy volt az egesz hogy en kanyarodtam be balra az utcaba nekem volt elsobbsegem , neki elsobbseg adas kotelezo tablaja volt. Nem allt meg hanem nagy sebesseggel kanyarodott jobbra es akkor szerencseje.van hogy ahogy jobbra fordult a hatso kereke csapta meg az en.autom bal elejet. Es szerintem a kereken semmi nem latszik csak az enyemen a fekete folt meg a kitort index meg a repedt, horpadt lokharito. Igen azert hagytam mert ismeros en gondoltam lerendezzuk kpba. Es akkor.ot sem szopatom meg a.biztosítással. dehat ez.nem megy ugylatszik. Holnap megyek az anyjahoz megprobalom vele.megbeszelni.

Hat ha esetleg nem akkor talan a rendorsegen 2 tanuval...bar abbol sztem semmi sem lesz...dehat eztbis megtanultam akkor sajnos.

2018. nov. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!