Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztositás első részletét...

Tele kérdése:

Biztositás első részletét hogyan hol és mennyit kell kifizetni, kapok róla csekket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy autót,és már át is irattam a nevemre.Mivel még nincs jogsim,gondoltam hogy drága lesz,és az autó sem pici.Netrisken kötöttem meg a szerződést a köbe biztositóval.Eleve az,hogy az alkuszi megbizást várom 3hete,(de kinyomtatattam)és még nem jött meg.Megjött az ideiglenes szerződés vagy nemtudom minek hivjam,amivel mehettem átiratni az okmányirodába.Emailba azt olvastam,hogy átkell utalnom eggy adott összeget,ami számomra rengetegnek tűnik.50%-al több,mint ami az éves dij.Van valami + dolog amit fizetni kell elöszőr? Meg én azt gondoltam hogy kapok egy csekket,amit feladok és ennyi,nem kell itt utalgatni stb.Irtam netrisk-en üzenetet,de nem válaszolnak 3napja.


2018. nov. 11. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen időszakra és hogyan kell fizetned a díjat, az attól függ, hogy milyen konstrukcióval kötötted a szerződést, azt mi nem látjuk (negyed/fél/éves periódus, utalás/csekk). Ha az összeg nem annyi amennyire szerződtél, akkor rosszul töltöttél ki valamit
2018. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert hetvege van azert. Hivd fel oket holnap. Vagy inkabb egyenesen a biztositot.
2018. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!