Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Utalással szeretném a gépjármű...

Utalással szeretném a gépjárműadót egyenlíteni. Mit írjak a közleménybe?

Figyelt kérdés
Sehol se látom leírva, hogy mit adjak meg. Van ugye rendszám, van egy rövid meg egy hosszabb "azonosító", meg egy "befizetőazonosító", de az sehol nincs leírva, hogy melyikre hivatkozzak, csak az, hogy fizethetem utalással is erre meg erre a számlára.

2019. márc. 13. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

A közleménybe írd azt, hogy "Tartsd meg az aprót, te mocskos állat!"


:-))

2019. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Befizetőazonosítót írtam.

Tavaly cseréltem,most amit küldtek levelet abba semmi azonosító nem volt,csak a számlaszám ,így a rendszámot írtam a közleménybe.

2019. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gépjárműadót határozattal írják elő, ennek kell hogy legyen határozatszáma. Befizetőazonosító hiányában (aminek a csekken kellene lennie) hivatkozhatsz a határozatszámra is, mivel ezzel is tudnia kellene a folyószámlavezető rendszernek beazonosítani a befizetést.


Az a lényeg hogy be van fizetve, így nincs tartozásod. Ha nem tudja így beazonosítani a rendszer, akkor szükséges lesz korrekciózni, ami történhet hivatalból, vagy ügyfél kérelmére.

2019. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!