Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha Kedden levisgázok elsősegél...

Malaboy kérdése:

Ha Kedden levisgázok elsősegélyből és midennböl már megvagyok, hova menjek? Győrben? Vagy ugy alapbol is jó, hogy mi a teendőm. KB mikor vezethetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Okmányiroda.. De szerintem az autósiskolában minden teendőről felvilágosítanak.
2010. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb a Közlkedési Hatóságnál kell kérned vizsgaigazolást, és csak azután mehetsz az okmányirodába
2010. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt kiadták, rögtön mehetsz az okmányirodába megcsináltatni a jogsit. Kb 1hét-10 nap alatt küldik ki
2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De adnak átmenetit is nem? Amivel nem tanácsolják, de lehet vezeni !
2010. júl. 5. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Ha megvan mindened az összes papírkáddal elmész az okmányirodába. Ott adnak egy vizsgaigazolást.


2. Elmész a póstára, kérsz egy illetékbefizetési csekket, azt kitöltöd és befizeted (én amikor csináltam 4000ft-ra kellet kitölteni, most nem tudom mennyi).


3. Elmész az okmányirodába minden papírkáddal, húzol egy sorszámot a vezetői engedély részlegen és vársz, amikor kiírják a számot odamész a megfelelő ablakhoz és ott elintéztek mindent.


4. Kapsz egy ideiglenes vezetői engedélyt ami egy A4-es lapon van rajta, és amivel MÉG NEM LEHET VEZETNI!!!!!!


Ha megállít a rendőr simán megteheti azt hogy feljelent jogsi nélküli vezetésért, és még el is tiltana 0,5-2 évre a vezetéstől.


Mondjuk ez utóbbi rendőrtől is függ. Valamelyik elnézi, valamelyik nem.

2010. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, az ideiglenessel még nem szabad vezetni
2010. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ahogy elnézem a helyesírásodat....én nem adnék neked jogsit!!!!
2010. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!