Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Rieju mrt 125 sm ac, mit kell...

Rieju mrt 125 sm ac, mit kell tudnom, mire kell figyelnem vásárláskor?

Figyelt kérdés

szóval van egy rieju külföldön nagyon jó áron átszámolva kb 150 ezer + forgalomba helyezés ára, mire kell figyelnem ha megnézem?

mit kell tudnom róla?

ha jól tudom honda blokkos, ohv vezérlésű, karburátoros.

igaz lehet hogy végsebességben alul marad a többi 125 öshöz? amiket olvastam azt írják hogy 90 körül van a vége? ez elég kevés



2019. ápr. 19. 22:34
 1/4 Fannfacs válasza:
Ha 90 a vége akkor nagyon nem éri meg megvenni :/ az én mrt 50-esem full gyári (2010) folytás soha nem is volt benne és így megy 86 környékét... Egy 125-östől szerintem már alapból elvárható lenne a min. 100-110 km/h
2019. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen engem is ez érdekel hogy miért írták azt meg videóba miért csak 90 et megy, na majd elmegyek kipróbálom aztán ha nem megy akkor nem veszem meg
2019. ápr. 20. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelned, hogy semmiképpen ne vedd meg. Komolyan mondom.
2019. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fannfacs válasza:
Pontosan xd
2019. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!