Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » USA autót hogyan lehet itthon...

USA autót hogyan lehet itthon lábon mozgatni ha az én nevemen van?

Figyelt kérdés

Saját autó, kinnt használtam amíg ott tanultam. Most hozatom haza. Vám be lesz fizetve, minden a saját nevemen van, amcsi rendszáma van.

Használhatom addig amcsi rendszámmal itthon amíg elintézem az itthoni papírokat? Vagy mi a legjobb módja törvényesen hogy tudjam addig is használni az autót! Mindenképpen át lesz iratva magyar rendszámra, nem trükközni akarok!


2019. máj. 15. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

E-s rendszámmal használhatod.

[link]


Itt egy ennek ügyintézését kínáló cég írja le a részleteket:

[link]

2019. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Indexeket is cserélned kell ha USA típusúak... nálunk nem engedik használni :/
2019. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs műszakija itthon a kocsinak, minden papírja USA! Így E rendszámot nem lehet. A saját USA rendszámával nem lehet addig menni vele amíg nem intézem el ezeket? 30 napig mondjuk? Nem akarom trailerrel szállítani a műszakira, eredetiség vizsgára, okmányirodába. Kicsit költséges lenne
2019. máj. 15. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az USA-ban érvényes lakcímet igazoló kártyád van,vagy kint tanultál,akkor használhatod itthon USA rendszámmal 6 hónapig. [link]
2019. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kiegészíteném azzal,ha kint érvényes műszakival rendelkezik.
2019. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!