Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó kötelező biztosításnál...

Autó kötelező biztosításnál ha váltani akarok akkor egyszerűen csak keresek egy másik (olcsóbb) céget és oda fizetem be az összeget? És akkor nála már meg is lesz a következő évre a biztosításom?

Figyelt kérdés
Vagy jelezni kell az előzőnek? Esetleg külön írni kell, hogy váltani szeretnék?
2019. jún. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Csak évfordulókor válthatsz a megadott szabályok szerint, nem amikor kedved szottyan.
2019. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Te komolyan azt gondolod, hogy egy random számlára elutalsz egy random összeget és van biztosításod?


Utald nekem...

2019. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké!

Utalom ha: Lesz egy hivatalos honlapod, lesz bejelentett vállalkozásod/ céged, és konkrét szerződést adsz amit én el is fogadok!

2019. jún. 23. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Bármikor cserélhetsz biztosítót. Az a szabály, hogy évforduló előtt egy hónapon belül már nem válthatsz.

Annyi a dolgod, hogy elbattyogsz a biztosítódhoz, felmondod a biztosítást (ami az évforduló végéig tovább él), majd a kapott azonosítószámmal kötsz egy újat. Így az évfordulódon a régi biztosító nem hosszabbít, az újnál meg elkezd ketyegni az 1 év.

2019. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Bármikor cserélhetsz biztosítót. Az a szabály, hogy évforduló előtt egy hónapon belül már nem válthatsz."


Ez ez baromi nagy marhaság....

2019. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felmész a netrisk.hu-ra, olvasgatsz kicsit, és mindent tudni fogsz. Bepötyögöd az autód adatait, kiválasztod a legkedvezőbbet a valódi és tőkeerős cégek közül (KÖBE és hasonlók kerülendők), a netrisk küld egy alkuszi megbízást, kinyomtatod, aláírod, beszkenneled, elküldöd, és a többi már megy a maga útján tovább.
2019. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig elképedek, hogy valaki hogy gondolhatja azt, hogy bejelentés nélkül vált így... ilyet nem is hallottam pedig ebben dolgozom. Az eddigi honnan tudja mi van? Az új honnan tudja, mire köt szerződést? Ha nincs kötvényszámod, ami biztosítónál szerepel, honnan tudja mire fizetsz? Hihetetlen.
2019. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!