Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót 30 óránál?

Váltsak oktatót 30 óránál?

Figyelt kérdés
Majdnem a 30. óránál tartok, de kezdem feladni. Budapesten tanulok, de párommal elszoktunk menni kihalt helyekre gyakorolni, ahol nagyon élvezem. Az oktatóval viszont már az elindulás se megy. Kiabál, káromkodik, telefonál, megaláz, sőt már volt, hogy meg is rángatott.. Tudom, én hibázok, igaza van, hogy letol, de azért ezt már nehéz elviselni. Félek, ha oktatót váltok, akkor nem fognak átvenni sehova, mert a mostani oktatóm elég népszerű, mindenkivel jóban van. De így egyáltalán nem megy, és pénzt se szívesen adok már neki...
2019. szept. 21. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értem az ilyen kérdéseket.

Nyilván nem 30 óra után derült ki, hogy az oktató egy nemiszerv... Miért tűrted el eddig?

Komolyan, az emberek szeretnek heti 2*2 órát megalázva lenni, utána órákig rosszul érezni emiatt magukat?

Nem vagyok egy pipacs lelkű csaj, de én az első beszólás után mennék tovább. Van elég stressz az életemben, kinek hiányzik, hogy rommá alázzanak? Ráadásul ez egy szolgáltatás, amiért elég sokat fizet az ember, ha nem vagy megelégedve, akkor válts.


Te is válts. Az meg ne érdekeljen ki mit gondol.


Nem értem az emberek hozzállását, úgy beszélnek az oktatókról, mintha szent és sérthetetlenem lennének, jujj mit fog gondolni, jujj mit fog gondolni az új oktató, amiért váltottam. Amúgy olyan is lehet, hogy nem bunkó, mégsem passzol össze két ember.


Én pl ha elmegyek egy fodrászhoz hajat vágatni és festeni, akkor ez szintén egy szolgáltatás, amiért fizetek és várok cserébe valamit.

Ha a fodrász bunkó velem, bénán vágja le a hahan és nem is olyan színű lesz, mint kértem, akkor nem fogok hozzá még 10-szer vissza menni, hanem keresek egy másikat.

2019. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, én hibázok, igaza van, hogy letol,"


Nem, krvára nem az! Fizetsz neki nem keveset, az a dolga, hogy tanítson, em az, hogy megalázzon, káromkodjon vagy megrángasson.

2019. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Valts
2019. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!