Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót?

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés

Első alkalommal egyáltalán nem volt szimpatikus , szinte lekezelő volt néha .

A tegnapi vezetést is lemondta , a holnapot is lemondta.

Válthatok bármikor oktatót?


2019. okt. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében bármikor válthatsz.

Én olyan oktatóhoz kerültem, aki a sok sztereotípia miatt nem volt szimpi: hosszú várólista, elhúzódó vezetés(heti egy alkalommal), idegesség, ordibálás...csak a szokásos.

Első alkalommal megbeszéltünk egy időpontot, majd a vezetés előtti nap este felhívott, lemondta és átrakott egy másik napra.

Az ezt követő héten is átrakta az időpontot, de ekkor megmondta, hogy egy tanuló miatt. Még egy párszor módosított, de volt olyan, hogy én ugrottam be más helyett.

Elsőre nekem se volt szimpi, de aztán szerencsére kellemesen csalódtam benne.:))

2019. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Válthatsz, de lehetnek plusz költségei, ha iskolát is váltasz(szerződésedben mi van?).

Illetve csak akkor van értelme a váltásnak, ha a másik oktató jibb lesz.

Semmi nem garantálja, hogy jibban jársz, ha vakon átmész egy másik oktatóhoz, váltás előtt tájékozódj.

2019. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!