Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap megyek az első forgalmi...

Holnap megyek az első forgalmi vizsgámra, ti izgultatok az elsőnél?

Figyelt kérdés

B-jogsi.

Mivel tudták nyugtatni magatokat? :D


2019. nov. 24. 11:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megbuktam... parkolasnal kicsit hozzaertem a patkahoz
2019. nov. 25. 09:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem dől össze a világ, nehogy most magadba fordulj! Hány olyan ember van, aki nem elsőre ment át? Ha meg csak ez volt a probléma akkor meg pláne ne szontyolodj el!:D A való életbe is fogsz neki menni. Legközelebb jobb lesz!

Az oktatód nem mondott egy kb.-i időpontot?

Emiatt ne menj a folyónak!:DD

2019. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott jovore lesz mar csak vizsga :/
2019. nov. 25. 15:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Állítólag jót tesz egy kis kihagyás. Nővérem nem szeretett vezetni menni, folyton ideges volt. Egy hónapot kihagyott amíg külföldre ment, így lehiggadt, az addigi tudása elmélyült és sokkal jobban ment a vezetés, mint előtte. Neked is lehet, hogy jót tesz.:) Az meg nem tudom mennyire vigasztal, de ha mákod lesz és a vizsgádon hó is lesz, akkor indokoltan mehetsz és csinálhatod a vizsgafeladatokat lassabban.:D
2019. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jha illetve a záróvonalra is rátudok menni :D mert nem látható ha olyan sok a hó :D
2019. nov. 25. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!